NAJNOWSZY baner

Zgodnie z art.13 ust.1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej informuje, że administratorem Państwa danych osobowych jest Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna z siedzibą przy ulicy Sikorskiego 3, 87-800 Aleksandrów Kujawski.

Z wyznaczonym w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Sikorskiego 3, 87-800 Aleksandrów Kujawski lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Państwa dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, c, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych RODO do celów wynikających z przepisów prawa.

Państwa dane osobowe będą udostępnione podmiotom zewnętrznym, z mocy przepisów prawa i umów.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres konieczny wynikający z przepisów prawa, umów i zgód jakie otrzymamy od Państwa na przetwarzanie danych.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do Państwa danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu. Ponadto dane udostępniane na podstawie zgody możecie Państwo, taka zgodę odwołać w każdym czasie.
W celu spełnienia wyżej wymienionych praw zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z Administratorem Danych Osobowych w jego siedzibie.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wymaganym ustawodawstwem jest obligatoryjne, a w pozostałych przypadkach jest dobrowolne.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane przez administratora danych osobowych z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa przewidzianych dla ochrony danych osobowych.

Administrator Danych Osobowych

Dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej

w Aleksandrowie Kujawskim

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim © 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone