NAJNOWSZY baner

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Aleksandrowie Kujawskim oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku serdecznie zapraszają do udziału w sieci współpracy i samokształcenia szkolnych doradców zawodowych.

Sieć współpracy szkolnych doradców zawodowych przeznaczona jest dla pedagogów, psychologów, szkolnych doradców zawodowych oraz wszystkich nauczycieli realizujących założenia wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego chcących doskonalić swój warsztat pracy w zakresie poradnictwa edukacyjno-zawodowego uczniów. Sieć ma formę blendet learning, kontakty z prowadzącym oraz innymi uczestnikami odbywają się za pośrednictwem platformy edukacyjnej moodle, przewidziane są także spotkania uczestników w realu.

Cele sieci współpracy

• wymiana doświadczeń między uczestnikami sieci

• analiza przykładów dobrych praktyk w zakresie doradztwa edukacyjno - zawodowego

• tworzenie nowych rozwiązań i dokumentów na potrzeby szkół i nauczycieli uczestniczących w sieci

• doskonalenie umiejętności w zakresie posługiwania się narzędziami diagnostycznymi poszerzanie wiedzy z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego .

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 marca 2020 godz. 12.00 w siedzibie Poradni. Z ramienia KP CEN Włocławek w spotkaniu weźmie udzial p. Agata Antkowska.

Serdecznie zapraszamy.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim © 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone