NAJNOWSZY baner

 

Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie, Klienci Poradni!

 

Na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (tekst jedn.: Dz. U. 2020 r., poz. 1604), po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego i za zgodą Organu Prowadzącego, zawieszam działalność diagnostyczną Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Aleksandrowie Kujawskim na okres

od 02.11.2020 r. do 06.11.2020 r.

W okresie zawieszenia działalności diagnostycznej wszystkie terapie prowadzone są wyłącznie w trybie zdalnym.

Konsultacje, porady prowadzone są wyłącznie w formie zdalnej z wykorzystaniem środków komunikowania się na odległość.

Dyżur telefoniczny specjalistów dla klientów odbywa się codziennie w godz. 8.00-13.00 pod numerem telefonu kom. 691-945-178.

Wnioski o badania dzieci prosimy przesyłać drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach pilnych wymagających konsultacji z dyrektorem Poradni prosimy o kierowanie informacji drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podanie numeru telefonu, na który należy oddzwonić.

Życząc Wszystkim dużo zdrowia, prosimy o zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.

Lidia Czyżniejewska

dyrektor Poradni

 

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim © 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone