NAJNOWSZY baner

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim istnieje od grudnia 2002 roku. Wówczas to została przeniesiona ze swojej dotychczasowej siedziby w Ciechocinku, gdzie funkcjonowała od początku swojego istnienia, to jest od 1974 roku.

Aktualnie siedziba Poradni mieści się na I piętrze budynku przy ulicy Sikorskiego 3.

 

Misja  Poradni

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna udziela dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom i nauczycielom wszechstronnej pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej związanej z wspomaganiem rozwoju, wychowaniem i kształceniem, z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

 

Wizja Poradni

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna realizuje swoje zadania w oparciu o rozporządzenia MEN oraz własne programy psychologiczne i pedagogiczne służące doradztwu, profilaktyce, diagnozie, terapii dzieci i młodzieży.

Nasza placówka udziela profesjonalnej pomocy psychologiczno-pedagogicznej bazując na wysoko wykwalifikowanej merytorycznie kadrze pracowników. Posiadamy zorganizowany  system współpracy z placówkami oświatowymi i różnymi instytucjami zajmującymi się pomocą dziecku i jego rodzinie.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim © 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone